NAGRODY

WILD HORSES – Rynki alkoholowe – 2015

Wódka Wild Horses w 2015 zdobyła złoty medal czasopisma Rynki Alkoholowe, podczas corocznej degustacji wódek. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ nagrodę przyznaje jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń branżowych, dziennikarze, sommelierzy, jurorzy w międzynarodowych konkursach produktowych.

GOLD WASSER – Rynki alkoholowe – 2014 (wódki smakowe)

Wódka Gold Wasser w 2014 zdobyła złoty medal czasopisma Rynki Alkoholowe, podczas corocznej degustacji wódek. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ nagrodę przyznaje jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń branżowych, dziennikarze, sommelierzy, jurorzy w międzynarodowych konkursach produktowych.

AMBROSJA WIŚNIOWA – Rynki alkoholowe – 2014

Likier Ambrosja Wiśniowa w 2014 zdobył złoty medal czasopisma Rynki Alkoholowe, podczas corocznej degustacji wódek. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ nagrodę przyznaje jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń branżowych, dziennikarze, sommelierzy, jurorzy w międzynarodowych konkursach produktowych.

AMBROSJA ORZECHOWA – Rynki alkoholowe – 2014

Likier Ambrosja Orzechowa w 2014 zdobył złoty medal czasopisma Rynki Alkoholowe, podczas corocznej degustacji wódek. Jest to ogromne wyróżnienie, ponieważ nagrodę przyznaje jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń branżowych, dziennikarze, sommelierzy, jurorzy w międzynarodowych konkursach produktowych.

Double White – Targi Poznańskie – 2014

Produkowana przez nas wódka kategorii superpremium ”Double White” została doceniona podczas regularnie odbywających się Targów Poznańskich. Ściągają one producentów z całej Polski. Cieszymy się, że nasz produkt został wyróżniony podczas tak dużego wydarzenia!

KOMERS INTERNATIONAL
ul. Boczna 4, 83-010 Straszyn, Polska

komers@komers.com.pl